Choď na obsah Choď na menu
 


Zájazdy

Zájazdy jednodňové – relaxačné, poznávacie – domáce, relaxačné – záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín, súčasne uhradia poplatok za zájazd.

Pobyty domáce a zahraničné - záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín, zväčša sa pri prihlasovaní hradí záloha.

Zabezpečujú členky výboru JDS Petržalka p. Valéria Baluchová, mobil: 0911 862 490

ROK 2021
15.10.2021 - 20.10.2021 OBSADENÉ    Piešťany    OBSADENÉ penzión HARMONY 159 €

6 dňový pobyt počas jesene v penzióne Harmony Piešťany

harmony.jpg

V cene pobytu:
ubytovanie 6 dní a 5 nocí,
plná penzia,
7 procedúr
(klasická masáž, elektroliečba, duo termický zábal, oxygenoterapia, vírivý kúpeľ, koreňový zábal, rašelinový zábal)
Bónus:
denne káva, čaj a koláč,
1x fľaša minerálky na izbe na pobyt
hudobno-tanečné zábavy,
palacinkové popoludnie,
bohatý program počas dňa
16.10.2021 Objavovanie neokukaných častí Maďarska Záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín JDS 28 €

Blízko diaľnice pri Tatabányi sa nachádzajú pozoruhodností – niekdajší kláštor Kamaldulov, „Turula“ – najväčšiu sochu vtáka v Európe, starobylé mesto Tata známe aj ako mesto mlynov a ďalšie pozoruhodnosti

Program

20.10.2021 - 25.10.2021 Piešťany penzión ALEGRO 259 €

6 dňový pobyt počas jesene v penzióne ALEGRO Piešťany

img_20210629_113352.jpg

V cene pobytu:
ubytovanie 6 dní a 5 nocí,
plná penzia,
7 procedúr
(klasická masáž, elektroliečba, duo termický zábal, oxygenoterapia, vírivý kúpeľ, koreňový zábal, rašelinový zábal)
Bónus:
denne káva, čaj a koláč,
1x fľaša minerálky na izbe na pobyt
hudobno-tanečné zábavy,
palacinkové popoludnie,
bohatý program počas dňa

23.10.2021 – 24.10.2021 Budapešť – zasa inak   95 €

Pre milovníkov maďarskej metropoly tu máme novú kombináciu! Po tureckých, či židovských pamiatkach sa teraz na rad dostali tie rímske. Okrem rímskeho Aquinca nás čaká plavba na Margitin ostrov, objavíme spolu veľmi nevšedné, ale o to zaujímavejšie ruinové bary mesta a pre milovníkov termálov bude priestor na návštevu jedného z najväčších termálnych komplexov s teplými prameňmi - Szécsényiho kúpeľov. 

Program Zájazdu

23.10.2021 Jesenné jablkové slávnosti a zámok Esterházyovcov Záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín JDS 27 €

V najmladšej krajine Burgenland navštívime zámok Esterházyovcov – barokový klenot Burgenlandu. Na hradnom nádvorí Forchtensteinu a pred ním sa koná veľký farmársky trh, na ktorm nájdeme vyše 50 odrôd a rôzne výrobky z týchto plodov, ako aj rôzne produkty potravín či ručné práce.

Program

28.10.2021 - 30.10.2021 Kecskemét, klobásový festival v Békéscsabe, Budapešť v 3* hoteli s polpenziou 199 €

csaba.jpg

Program:
1. deň
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Okolo obeda príchod do romantického mesta Kecskemét. Prezrieme si historické centrum mesta s palácom Cifra a secesnú radnicu so zvonkohrou. Návšteva pálenice Zwack s ochutnávkou kvalitnej marhuľovice. Popoludní sa presunieme do Békešskej Čaby, ubytovanie vo wellness hoteli, obklopenom parkom. Neobmedzené využitie wellness a fitnescentra hotela (fínska sauna, infračervená kabína, bazén, vírivka, Kneippov šliapací bazén). Večera.
2. deň
Po raňajkách sa presunieme do na festival svetoznámej Čabajskej klobásy. Návrat na ubytovanie, wellness a relax. Večera.
3. deň
Raňajky. Odchod do Budapešti. Krátka prehliadka mesta. Návrat do Bratislavy o cca 21:00 h.

6.11.2021 Jedinečná výstava Tiziana a výstava Trio viedenskej klasiky Záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín JDS 23 €

Jedinečná výstava zameraná na diela majstra známmeho pod menom Tizian-jeden z najvýznamnejších talianskych renesančných maliarov 16. storočia a významný predstaviteľ benátskej maliarskej školy. Okrem jeho 20 obrazov je na výstave aj 60 diel benátskych majstrov ako Veronese,Tintoretto či Bordone. Ďalší vstup máme zabezpečený na výstavu Trio viedenskej klasiky Haydn-Mozart-Beethoven.

Program zájazdu

13.11.2021 Szentendre – mesto umelcov Záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín JDS 34 €

Pre toho, kto si chce spestriť novembrové dni máme pozvánku do malebného mesta umelcov do Szentendre. Mestečko s množstvom maličkých, ale príjemných múzeí, cukrárničiek, ale aj kostolov, či ľudových predajní očarí každého návštevníka. Poobede si zas užijeme jeden z najobľúbenejších skanzenov v krajine, ktorý odhaľuje život, kultúru obliekania, či prácu ľudí v Panónskej nížine. V čase našej návštevy tu prebieha aj tradičný svätomartinský jarmok s bohatým kultúrnym programom, výborným jedlom a prezentáciou lokálnych vinárstiev. 

Program zájazdu

20.11.2021 Zámok Schloss Hof a vianočné nákupy v Pandorfe   26 €

Dokonalé vianočné prekvapenie, v rámci ktorého strávime celé doobedie v outlete v Pandorfe, kde v tomto čase prebieha predvianočný výpredaj. V centre outletu bude už prebiehať adventný trh s vianočnými stánkami, kde si môžeme minúť 5€ občerstvovací voucher na varené vínko, či punč, ktorý je v cene zájazdu. Poobede sa presunieme na zámok Schloss Hof, kde nás po vianočnej prehliadke zámku čaká viac ako 80 vystavovateľov s adventnými tipmi na darčeky!

Program zájazdu

26.11.2021 - 27.11.2021 Vianočná atmosfére v Prahe a plavba Pražskými Benátkami   109 €

Predvianočná Praha nás očarí plavbou “pražskými Benátkami”, pri ktorej si malebné zákutia mesta vychutnáme s pohárom vareného vína a v rámci prehliadky sa vydáme po stopách legendami opradeného Vyšehradu. Atmosféru pravých českých Vianoc sľubujú vianočné trhy na Staromestskom námestí, ale o ďalšie menšie či väčšie vianočné trhy nebude v centre mesta núdza. Viac na mieste od sprievodcu.

Program zájazdu

21.12.2021 - 26.12.2021 Vianoce na Orave - Habovka Záujemcovia sa prihlasujú počas stránkových hodín JDS 265 €

Cena zahŕňa:

- ubytovanie 6 nocí v rodinnom penzióne (2-,3- a 4- lôžkové izby) welcome drink, plnú penziu, kávu a dezert každý deň. Štedrú večeru s koledníkmi - biliard, wifi,

- transfér privátnym autobusom zo stanice Liptovský Mikuláš do penziónu a späť - poistenie CK proti insolventnosti

 Program zájazdu